NIE TRAĆ ENERGII!

Wszyscy wiemy jak ważne jest dbanie o przyrodę! Od dawna nasze przedszkole wspólnie z Rodzicami stara się dołożyć cegiełkę, by na Ziemi żyło nam się lepiej, a przede wszystkim zdrowiej….
W związku z tym wychodzimy z kolejną propozycją wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Enersys Sp. Z o.o., mającej na celu uświadomienie, a zarazem ograniczenie oddziaływania szkodliwych substancji zawartych w bateriach i akumulatorach na nasze życie. Zachęcamy Was do wzięcia udziału w zbiórce zużytych baterii i akumulatorów, które nasze przedszkole przekaże do recyklingu…
Prosimy o pozostawienie zużytych baterii i akumulatorów w podpisanych i związanych woreczkach w pojemnikach umieszczonych przy wejściu do przedszkola. Dla najbardziej zaangażowanych przedszkolaków przewidziane nagrody. Serdecznie zachęcamy!!! Wspólnie możemy więcej!
Akcja trwa od 4.03.2021r. do 30.04.2021r.