GÓRA GROSZA-XXI edycja-zakończona!

Jak co roku na przełomie listopada i grudnia rozpoczyna się ogólnopolska akcja "GÓRA GROSZA", to już XXI edycja. W tym roku szkolnym, tak jak w poprzednim i nasze przedszkole bierze udział w zbiórce. Celem jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w rodzinach zastępczych lub w domach dziecka. Innym, ważnym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym dzieciom, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Słoik na drobne monety znajduje się w szatni naszego przedszkola. Ze względu na obowiązujące obostrzenia prosimy o przynoszenie monet w woreczkach foliowych. Akcja w naszym przedszkolu trwa od 1.11.2020 do 31.03.2021. Zachęcamy do wsparcia!!!