Zbiórka dla Ośrodka Pielęgnacyjno-opiekuńczego w Złatnej- zakończona!

„MEDICUS” to zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy stworzony z myślą o Pacjentach wymagających kompleksowej opieki. Usytuowany w malowniczym Beskidzie Śląskim, z dala od hałasu, a blisko zapierającej dech w piersiach przyrody – jest idealnym miejscem na pobyt. Chcą wesprzeć podopiecznych tego ośrodka nasze przedszkole organizuję zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów i nie tylko. Co zbieramy: - kawę, herbatę, słodycze, suche ciastka, wodę w małych butelkach, - chusteczki nawilżane i higieniczne, - oliwki, np. Bambino, - ręczniki papierowe, krem: sudocrem i nawilżające, - podkłady na łóżko, - pianki do mycia dla osób starszych. Ośrodek Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Złatnej jest skierowana przede wszystkim do Pacjentów, którzy zmagają się z chorobami przewlekłymi, takimi jak cukrzyca, Alzheimer, demencja starcza, choroby otępienne czy choroby układu krążenia. Osobom starszym jest zapewniona kompleksowa opieka, również pacjentom po przebytym zawale, udarze czy zabiegach operacyjnych – tym, którzy wymagają całodobowej opieki pielęgnacyjnej i nie są w stanie samodzielnie funkcjonować. Zakład opieki długoterminowej to szansa na lepsze jutro. W życiu przychodzą takie chwile, są to trudne chwile dla rodzin, kiedy nawet pomoc Najbliższych okazuje się niewystarczająca. To właśnie w takich chwilach Ośrodek Pielęgnacyjno-Opiekuńczy w Złatnej wyciąga rękę do Pacjentów i ich rodzin, oferując kompleksową opiekę pielęgnacyjną, opiekuńczą oraz farmakologiczną w domowych warunkach malowniczo ulokowanego ośrodka. Nasze przedszkole chce wesprzeć Ośrodek w tej pomocy. Zachęcamy do udziału w zbiórce na terenie naszej placówki do 24.11.2023r.