Dawid Hasiuk – GÓRA GROSZA – akcja zakończona

Opis zbiórki:

GDY CI GROSZE ZALEGAJĄ, DLA DAWIDA DAWAJ ŚMIAŁO! ON CIĘ BARDZO POTRZEBUJE, KAŻDY GROSZ GO PORATUJE!

Dawid cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Wszystko zaczęło się gdy miał zaledwie 3 tygodnie. Transfuzja krwi jaką przeprowadzono u chłopca zamieniła jego życie w koszmar!!!

Dawid przeszedł zabieg fibrotomii oraz operację stóp, podczas której wycięto także ścięgna pod kolanami. Mimo, że nauczył się chodzić o kulach to jego powrót do sprawności jest bardzo utrudniony. Dzieje się tak ponieważ ma straszne przeprosty w kolanach jego rzepki kolanowe są umieszczone 2 cm nad nimi. Gdy wszystko wskazywało, że tak już zostanie pojawiła się szansa na operację i powrót do sprawności. Operacja polega na przeszczepieniu ścięgien z ud pod kolana oraz wstawieniu rzepek w prawidłowe miejsce.

Bez tej operacji ten 15-letni chłopiec do końca życia pozostanie na wózku inwalidzkim!!!

Dlatego nasza placówka włącza się w akcję zbiórki groszy na ten cel. Grosze można wrzucać do znajdującego się w szatni naszego przedszkola pudełka. Zachęcamy do włączenia się w akcję !!!

Szczegóły zbiórki na ten cel znajdują się na stronie: https://www.siepomaga.pl/dawid-hasiuk