Kasztanobranie 2020

W tym roku powracamy w naszym przedszkolu do akcji ogólnopolskiej "Kasztanobranie 2020". Kasztany będą zbierane na terenie naszego przedszkola do 26.10.2020r. Bardzo prosimy o to żeby kasztany były pozbawione skorupy, osuszone, przyniesione do nas w przewiewnym opakowaniu (najlepiej siatka), w miarę możliwości zważone (kg) oraz opisane (imię, nazwisko dziecka, grupa). Ze względu na obowiązujące obostrzenia, prosimy o pozostawianie kasztanów przed drzwiami przedszkola, przed wcześniejszym ich zgłoszeniem mailowym u wychowawcy grupy do której uczęszcza dziecko. Dla najbardziej wytrwałych zbieraczy czekają dyplomy oraz nagrody- w ubiegłej edycji udało nam się zebrać ponad 1200kg kasztanów!!! W tym roku również zachęcamy z całych sił do udziału w naszej zbiórce np. w czasie jesiennych, rodzinnych spacerów:) Można zaangażować do naszej zbiórki oczywiście innych członków rodziny (babcie, ciocie). Akcja zakończona!!!

Serdecznie zapraszamy!!! i życzymy licznych zbiorów:)